Karaçoban Belediyesi


    Değerli Karaçobanlılar;
   Çıktığımız bu onurlu yolculukta, sizler bizim en iyi yol arkadaşımız ve en değerli yoldaşlarımızsınız…

   Öncelikle şahsıma ve belediyemizin tüm meclis üyelerine duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz teveccüh için her bir hemşerime ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.

    Bir ilçenin Belediye Başkanı aynı zamanda o ilçenin “Şehrül-Emin”idir. Üzerimizdeki bu sorumluluğun bilinciyle, çalışma arkadaşlarımızla birlikte "Ben Bilirim" değil, "Biz birlikte biliriz" anlayışını esas alarak; ilçemizdeki bütün kesimlerin beklentilerine cevap vermeye, iyi ve kötü gününde yanlarında olmaya çalışacağız. İnsana, çevreye ve doğaya değer veren, barış ve hoşgörünün egemen olduğu bir anlayışla hareket edecek; emeğe, dayanışmaya ve insani değerlere sahip çıkmayı görev bileceğiz.

     5 yıl boyunca hiç durmadan,ilçemize yakışır bir şekilde,el birliği ile; değişim ve gelişimi yakalayan,sosyal ve şeffaf belediyecilik anlayışımızdan ödün vermeyerek,halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin ilçemizin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek bir kent oluşturmak en büyük sözümüz ve hedefimizdir.

     Gayret bizden, başarı Allah’tan.

     Halkımızın bize emanet ettiği bu güzel ilçede,daha güzel ve mutlu yarınlarda buluşmak dileği ve ümidi ile en kalbi muhabbetlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

       Her şey evimiz Karaçoban için!